Echipa

Echipa managerială

DIRECTOR: THEODORESCU CARMEN
DIRECTOR ADJUNCT: PROF. VASILE PAULA OLIMPIA

Cadre didactice:

Nr. crt. Nume şi prenume Disciplina Grad didactic
1 AVĂDANEI LUMINIŢA Prof. învăţământ primar I
2 BĂLAN IULIANA Prof. învăţământ primar II
3 BOZIERU IRINA ALEXANDRA Prof. învăţământ primar Definitivat
4 BUCINSCHI MIHAELA
(Formator naţional în alternativa Step by step)
Prof. învăţământ primar I
5 COJOCARU ELENA Prof. învăţământ primar Definitivat
6 CONSTANTIN DANIELA MARINELA Prof. învăţământ primar Definitivat
7 DUMITRU GABRIELA
(Formator naţional în alternativa Step by step)
Prof. învăţământ primar I
8 EL KHOURY LAURA Prof. învăţământ primar I
9 ENACHE MARIA Prof. învăţământ primar II
10 ENE GEORGETA Prof. învăţământ primar I
11 GHEORGHE MARILENA Prof. învăţământ primar Definitivat
12 LĂCĂTUŞ CRISTINA Prof. învăţământ primar I
13 MIHAI IOANA Prof. învăţământ primar I
14 MORARU IRINA DIANA Prof. învăţământ primar Definitivat
15 PĂTRAŞCU IOANA MARIA Prof. învăţământ primar Definitivat
16 PÎRVU ROXANA OLIVIA Prof. învăţământ primar Debutant
17 SABOU CONSTANTINA IRINA Prof. învăţământ primar I
18 STUPARU IULIANA Prof. învăţământ primar Debutant
19 TEODOR CEZAR Prof. învăţământ primar Definitivat
20 UNGUREANU MIXANDRA Prof. învăţământ primar I
21 ZAHARIA ANDREEA COZIANA
(Profesor MERITO 2019)
Prof. învăţământ primar I
22 COMEAGA SIMONA OLIMPIA Biologie Definitivat
23 ROPOTICA IONELA GABRIELA Biologie Definitivat
24 VASILESCU VALERIA Chimie II
25 CĂLINESCU MIRELA CLAUDIA Educaţie civică Debutant
26 BURCUŞ SILVIA Educaţie fizică Debutant
27 DITU MIHAI Educaţie fizică Debutant
28 MARANDICI LAURA BIANCA Educaţie fizică II
29 ROŞCA DĂNUŢ GABRIEL Educaţie fizică II
30 GOLEA MONICA PETRUŢA Educaţie plastică Definitivat
31 STANCIOI CATALINA Educaţie tehnologică I
32 THEODORESCU CORNELIU Fizică Definitivat
33 VASILE PAULA OLIMPIA Geografie I
34 NEAGU GABRIELA Istorie II
35 STĂTESCU ION Istorie I
36 SĂLĂGEANU MARIANA Limba engleză Definitivat
37 LORIN FLORENTINA ŞTEFANIA Limba engleză II
38 TUTUNEA CONSTANŢA ISABELA Limba engleză Definitivat
39 SIMA  ANDREEA Limba engleză Definitivat
40 POPA MARIETA Limba franceză I
41 ISTODE AURA Limba franceză I
42 VÎLCEA ANCUŢA ADELA Limba latină Definitivat
43 BARABAŞ CARMEN Limba română Definitivat
44 NICOLESCU CAMELIA Limba română  I
45 PASCARIUC ECATERINA Limba română II
46 VULPE COSTINELA BIANCA Limba română Definitivat
47 CRITU AURELIA Matematica Definitivat
48 DILIMOŢ-NIŢĂ VASILICA Matematica I
49 LAZAR FLORICA Matematica I
50 MACRIS GEORGIANA Matematica Definitivat
51 MARINESCU GABRIELA LILIANA Matematica I
52 UDEANU VALENTIN Muzica Definitivat
53 MAFTEI ELENA Religie I
54 PIHA ANA ATENA Religie II
55 VLAD RADU ŞTEFAN Religie Debutant
56 MIROIU MARIAN TIC I

Personal didactic auxiliar

SECRETAR-ŞEF: LAZĂR LUMINIŢA DORA
BIBLIOTECAR: ENACHE NELA
ADMINISTRATOR DE PATRIMONIU: STAN EUGENIU
AJUTOR PROGRAMATOR: LIXANDRU VALENTIN
ADMINISTRATOR FINANCIAR: STAN DANIEL CONSTANTIN

Personal nedidactic

MUNCITOR CALIFICAT: COMOREANU MIRCEA
ÎNGRIJITOARE: STOIAN NICOLETA
ÎNGRIJITOARE: APRODU CLAUDIA
ÎNGRIJITOARE: CHIVU IULIANA
ÎNGRIJITOARE: CIOBANU VIORICA
ÎNGRIJITOARE: IONIŢĂ MARIANA
PAZNIC: AMURĂRIŢEI GEORGE
PAZNICI: PUIU CONSTANTIN

Personal medical

MEDIC: SANDU RĂZVAN
ASISTENT MEDICAL: DRAGUT MAGDA
MEDIC STOMATOLOG: DAN GEORGESCU